У Кремлі вдають, що не розуміють причин негативного ставлення до РФ як країни-агресора. Хочуть поговорити про це в ООН

Москва запросила відкрите засідання Ради безпеки ООН, на якому планує обговорити питання "русофобії". Про це повідомив заступник постпреду країни-агресора в ООН Дмитро Полянський у себе в телеграмі.

"Сьогодні ми запросили проведення у вівторок 14 березня відкритого засідання РБ ООН з русофобії як фактора, який перешкоджає пошуку довгострокових та стійких рішень української кризи. Зрозуміло, пройдемося і з русофобії як на Україні, так і на Заході", - написав він.

Як повідомлялося, 24 лютого 2022 року РФ розв'язала проти України кровопролитну війну. Агресія Кремля супроводжується системними військовими злочинами та грубими порушеннями правил ведення війни. Звісно, такі дії РФ було засуджено більшість країн, що відбилося у резолюції Генеральної асамблеї ООН. У ній містяться вимоги до країни-агресора негайно припинити військові дії та вивести свої війська з окупованих регіонів України.   

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті