У Кремлі намагаються стримувати невдоволення сімей мобілізованих - британська розвідка

У російській верхівці, найімовірніше, занепокоєні протестами родин мобілізованих і намагаються стримати їх різними способами.  Про це йдеться у звіті, опублікованому в соціальній мережі Х Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії 2 грудня.

"Російська влада, ймовірно, намагається придушити суспільну незгоду дружин російських військовослужбовців, зокрема шляхом спроб відкупитися від них або дискредитувати їх в інтернеті. Це сталося після невеликих протестів у Москві в листопаді 2023 року", - йдеться у звіті.

Як зазначається, дослідження незалежних російських ЗМІ та коментарі самих дружин свідчать про те, що останніми тижнями влада, ймовірно, запропонувала сім'ям збільшити грошові виплати в обмін на відмову від протестів.

Британські фахівці наводять ще один приклад впливу на незадоволених. "27 листопада 2023 року одна з відомих інтернет-груп солдатських дружин опублікувала маніфест проти "безстрокової мобілізації". А вже 31 листопада групу було позначено табличкою "фейк", імовірно, з ініціативи прокремлівських діячів. Влада, ймовірно, особливо чутлива до будь-яких протестів, пов'язаних із громадянами, мобілізованими у вересні 2022 року, які перебувають на передовій уже понад рік", - припускають у розвідці.

Як повідомлялося, у центрі Москви близько 20 жінок вимагали повернути мобілізованих з війни в Україні. 

Нагадаємо, британська розвідка спрогнозувала, коли буде нова хвиля мобілізації у росії. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті