У Краматорську померла фельдшерка, яка постраждала разом із дочкою від обстрілу, і пережила доньку на 8 днів

Мешканка Краматорська, яка була поранена під час обстрілу Краматорська 29 квітня, померла. Про це йдеться у повідомленні Донецького Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Олена Петрівна Невара працювала фельдшером з прийому викликів і померла внаслідок хвороби, спричиненої ворожим обстрілом, втративши також свою доньку", — повідомили в обласному центрі екстреної допомоги.

Її 16-річна донька, яка була поранена внаслідок обстрілу Краматорська 29 квітня російськими військовими, померла у лікарні 5 травня.

Як повідомлялося, російські окупанти обстріляли 13 травня Костянтинівку, внаслідок чого загинуло двоє людей, в тому числі 15-річна дівчина.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті