У Краматорську кілька разів за ніч лунали вибухи, у місті на кілька хвилин зникло світло

У Краматорську на Донеччині кілька разів за ніч лунали гучні вибухи. Про це 26 березня повідомляють місцеві Telegram-канали.

Перші вибухи пролунали ще в суботу - тоді повідомлялося, що в місті пролунали три гучні вибухи. У цей момент у місті лунав сигнал повітряної тривоги. У результаті в місті на кілька хвилин зникло світло, проте електропостачання швидко відновили.

Через кілька годин у Краматорську вдруге за ніч було чути вибухи. Цього разу повітряної тривоги в місті оголошено не було.

Наразі невідома причина цих вибухів. Також місцева влада поки що їх не коментувала - інформація про можливі наслідки стане відома пізніше.

Нагадаємо, що в ніч на суботу рашисти також завдали нових руйнувань Краматорську.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті