У Костянтинівці комунальники закупили мобільні укриття на понад 3,7 млн гривень

Ще 6 мобільних укриттів закупили в управлінні комунального господарства міста Костянтинівка на Донеччині. Кожне з них вартувало громаді близько 620 тис. грн, але де їх встановлять — поки невідомо. Про це повідомляє Вільне радіо та місцеві телеграм-канали 30 вересня. 

Як повідомляється, у кожному з мобільних укриттів, які закупили для Костянтинівки комунальники, зможуть ховатися до 18 людей. Підрядник має доставити ці споруди в місто до 31 грудня 2023-го. Також виробника зобов’язали надати річну гарантію на конструкції.

3 млн 723 тис. грн за укриття у Костянтинівці заплатили компанії зі столиці ТОВ “Завод залізобетонних виробів “Дорожні та енергетичні конструкції”. Фірма працює з 2019-го та останні два роки виготовляє мобільні укриття різних типів для багатьох міст України.

Зазначається, що у цієї ж фірми нещодавно замовили захисні споруди у міськраді Лимана. Там придбали мобільні укриття на 20 людей по 720 тис. грн за кожне.

Як повідомлялося. у Краматорську місцева влада продовжує встановлювати мобільні бетонні укриття. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті