У Краматорську встановили нові мобільні укриття

У Краматорську місцева влада продовжує встановлювати мобільні бетонні укриття. Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Наразі в місті введено в експлуатацію 11 мобільних укриттів. Три з них, здатні розмістити понад 100 осіб, встановлено на залізнодорожному вокзалі. Крім них, ще 8 укриттів на 20 осіб розміщені по місту, на зупинках громадського транспорту.

"Ще у п'яти встановлених укриттях завершуються монтажні роботи — вони будуть здані у найближчі дні. Паралельно з цим тривають роботи по встановленню ще п'яти укриттів. У випадку, якщо ви чуєте сигнал "Повітряна тривога" — негайно прослідуйте в укриття. Укриття, введені в експлуатацію, мають спеціальне маркування", - зазначили у міській адміністрації.

Як повідомлялося раніше, у Слов'янську проживає приблизно 50 тисяч населення

 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті