У Костянтинівці комунальники закупили мобільні укриття на понад 3,7 млн гривень

Ще 6 мобільних укриттів закупили в управлінні комунального господарства міста Костянтинівка на Донеччині. Кожне з них вартувало громаді близько 620 тис. грн, але де їх встановлять — поки невідомо. Про це повідомляє Вільне радіо та місцеві телеграм-канали 30 вересня. 

Як повідомляється, у кожному з мобільних укриттів, які закупили для Костянтинівки комунальники, зможуть ховатися до 18 людей. Підрядник має доставити ці споруди в місто до 31 грудня 2023-го. Також виробника зобов’язали надати річну гарантію на конструкції.

3 млн 723 тис. грн за укриття у Костянтинівці заплатили компанії зі столиці ТОВ “Завод залізобетонних виробів “Дорожні та енергетичні конструкції”. Фірма працює з 2019-го та останні два роки виготовляє мобільні укриття різних типів для багатьох міст України.

Зазначається, що у цієї ж фірми нещодавно замовили захисні споруди у міськраді Лимана. Там придбали мобільні укриття на 20 людей по 720 тис. грн за кожне.

Як повідомлялося. у Краматорську місцева влада продовжує встановлювати мобільні бетонні укриття. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті