У Керчі вночі горів газопровід

Газопровід загорівся в Керчі (окупаваний Крим) в ніч на 8 грудня. Про це, розмістивши відповідні відео, повідомили місцеві пабліки.

"На вулиці Генерала Петрова в Керчі серйозна аварія - там горить газ, що вивергається з труби, а ЛЕП уже пошкоджена вогнем. У деяких будинках зараз перебої з електрикою. На місці пожежі працюють екстрені служби, про причини аварії поки не повідомляли", - йдеться в одному з повідомлень.

Пізніше повідомили, що пожежу загасили.

Раніше повідомлялося, що в Москві горить "Електрозавод", який виробляє обладнання для всіх галузей.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті