У Івано-Франківському обласному ТЦК фіктивно зарахували футболістів на військову службу

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру командиру роти охорони Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки у справі фіктивного зарахування на військову службу футболістів прикарпатського професійного клубу. Про це ДБР повідомило у Телеграм 16 жовтня. 

Як повідомляєтьсяь, в серпні цього року ДБР спільно з департаментом спеціальних розслідувань Національної поліції викрило в Івано-Франківську схему фіктивного зарахування на військову службу до підрозділів охорони ТЦК і СП родичів керівництва міста та футболістів місцевого професійного клубу.

"Як встановило слідство, командир зарахував на військову службу в роту охорони сімох осіб, які є гравцями та тренерами місцевої професійної футбольної команди. Усі вони служили лише на папері й не виконували жодних військових обов’язків", - ідеться в повідомленні.

За інформацією бюро, футболісти "відслужили" загалом 1100 днів, отримавши від держави грошове і матеріальне забезпечення.

"Фіктивні військовослужбовці коштували бюджету майже 1,5 млн грн - це сума безпідставно виплачених їм коштів", - уточнюється в повідомленні.

Як повідомлялося, військові, які били чоловіків у тернопільському військкоматі, отримали підозри. 

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті