У Івано-Франківському обласному ТЦК фіктивно зарахували футболістів на військову службу

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру командиру роти охорони Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки у справі фіктивного зарахування на військову службу футболістів прикарпатського професійного клубу. Про це ДБР повідомило у Телеграм 16 жовтня. 

Як повідомляєтьсяь, в серпні цього року ДБР спільно з департаментом спеціальних розслідувань Національної поліції викрило в Івано-Франківську схему фіктивного зарахування на військову службу до підрозділів охорони ТЦК і СП родичів керівництва міста та футболістів місцевого професійного клубу.

"Як встановило слідство, командир зарахував на військову службу в роту охорони сімох осіб, які є гравцями та тренерами місцевої професійної футбольної команди. Усі вони служили лише на папері й не виконували жодних військових обов’язків", - ідеться в повідомленні.

За інформацією бюро, футболісти "відслужили" загалом 1100 днів, отримавши від держави грошове і матеріальне забезпечення.

"Фіктивні військовослужбовці коштували бюджету майже 1,5 млн грн - це сума безпідставно виплачених їм коштів", - уточнюється в повідомленні.

Як повідомлялося, військові, які били чоловіків у тернопільському військкоматі, отримали підозри. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті