У Херсонській області відновлено 21% базових станцій мобільного зв’язку

Мобільні оператори відновили на Херсонщині 21% від усіх базових станцій. Про це повідомив голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь на свої сторінці у Facebook 28 січня.

"В Херсонській області вже відновлено 21% від усіх базових станцій, і ця робота триває невпинно", – написав Щиголь.

Він підкреслив, що відновлення зв'язку на деокупованих територіях та забезпечення зв'язком громадян на всій території України залежить від кількох ключових факторів. Насамперед – від доступності енергоживлення, безпекової обстановки (обстрілів ворогом, замінованості території), стану обладнання.

Зазначається, що, окрім Херсонської області, сьогодні найбільші труднощі з доступністю мобільного зв'язку в Україні мають Одеська та Запорізька області, де доступно 57,8% та 46,3% від загальної кількості базових станцій, а також Донецька і Луганська області. На решті територій країни доступність мобільного зв'язку становить не менше 76% від загальної кількості базових станцій мобільних операторів.

Раніше повідомлялось, що Інтернет на новоокупованій території Луганщині доступний лише рашистам, які заселились у віджаті будинки.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті