У Херсонській області відновлено 21% базових станцій мобільного зв’язку

Мобільні оператори відновили на Херсонщині 21% від усіх базових станцій. Про це повідомив голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь на свої сторінці у Facebook 28 січня.

"В Херсонській області вже відновлено 21% від усіх базових станцій, і ця робота триває невпинно", – написав Щиголь.

Він підкреслив, що відновлення зв'язку на деокупованих територіях та забезпечення зв'язком громадян на всій території України залежить від кількох ключових факторів. Насамперед – від доступності енергоживлення, безпекової обстановки (обстрілів ворогом, замінованості території), стану обладнання.

Зазначається, що, окрім Херсонської області, сьогодні найбільші труднощі з доступністю мобільного зв'язку в Україні мають Одеська та Запорізька області, де доступно 57,8% та 46,3% від загальної кількості базових станцій, а також Донецька і Луганська області. На решті територій країни доступність мобільного зв'язку становить не менше 76% від загальної кількості базових станцій мобільних операторів.

Раніше повідомлялось, що Інтернет на новоокупованій території Луганщині доступний лише рашистам, які заселились у віджаті будинки.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті