У Херсонській області відновлено 21% базових станцій мобільного зв’язку

Мобільні оператори відновили на Херсонщині 21% від усіх базових станцій. Про це повідомив голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь на свої сторінці у Facebook 28 січня.

"В Херсонській області вже відновлено 21% від усіх базових станцій, і ця робота триває невпинно", – написав Щиголь.

Він підкреслив, що відновлення зв'язку на деокупованих територіях та забезпечення зв'язком громадян на всій території України залежить від кількох ключових факторів. Насамперед – від доступності енергоживлення, безпекової обстановки (обстрілів ворогом, замінованості території), стану обладнання.

Зазначається, що, окрім Херсонської області, сьогодні найбільші труднощі з доступністю мобільного зв'язку в Україні мають Одеська та Запорізька області, де доступно 57,8% та 46,3% від загальної кількості базових станцій, а також Донецька і Луганська області. На решті територій країни доступність мобільного зв'язку становить не менше 76% від загальної кількості базових станцій мобільних операторів.

Раніше повідомлялось, що Інтернет на новоокупованій території Луганщині доступний лише рашистам, які заселились у віджаті будинки.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті