У Харкові відновили понад півсотні вуличних колонок

"Харківводоканал" відновив у місті 55 вуличних колонок, які подають технічну воду для побутових потреб споживачів. Про це повідомила пресслужба мерії Харкова 24 березня.

"Із них 26 працюють від генераторів, решта - ручні. Перші такі колонки облаштували біля "пунктів незламності"", - ідеться в повідомленні, уточнивши, що в такий спосіб городяни можуть набрати воду під час вимкнення електроенергії та припинення роботи насосних станцій.

Також у Харкові цьогоріч відремонтували понад 250 водорозбірних колонок, де абоненти зможуть продовжувати набирати воду за слабкого тиску і навіть за припинення роботи насосних станцій. А в разі виникнення проблем з електропостачанням оперативно здійснюється підвезення води автоцистернами підприємства.

Як повідомлялося,  президент Володимир Зеленський 22 березня прибув у Харків, де передав міському голові Ігорю Терехову почесну відзнаку "Місто-герой України".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті