У Харкові побудують першу в Україні підземну школу

У Харкові планують побудувати першу в Україні підземну школу, яка відповідатиме нормативним вимогам до захисних споруд. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов у своєму телеграм-каналі 1 жовтня.

"Таке укриття дасть змогу продовжити безпечне очне навчання тисячам харківських дітей навіть під час ракетних загроз", - зазначив Терехов.

Мер міста додав, що Харків продовжуватиме інвестувати в освіту.

"Ми ні на гривню не скоротимо видатки на освітянський напрямок як цьогоріч, так і наступного року", - зазначив мер.

Як повідомлялось раніше, Шмигаль розповів, що майже 84% шкіл мають укриття і бомбосховища, і жодне навчання офлайн неможливе, якщо немає надійного укриття.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті