У Харкові побудують першу в Україні підземну школу

У Харкові планують побудувати першу в Україні підземну школу, яка відповідатиме нормативним вимогам до захисних споруд. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов у своєму телеграм-каналі 1 жовтня.

"Таке укриття дасть змогу продовжити безпечне очне навчання тисячам харківських дітей навіть під час ракетних загроз", - зазначив Терехов.

Мер міста додав, що Харків продовжуватиме інвестувати в освіту.

"Ми ні на гривню не скоротимо видатки на освітянський напрямок як цьогоріч, так і наступного року", - зазначив мер.

Як повідомлялось раніше, Шмигаль розповів, що майже 84% шкіл мають укриття і бомбосховища, і жодне навчання офлайн неможливе, якщо немає надійного укриття.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті