У Харківській області врятували 7-річного хлопчика, який з'їхав на санчатах-тюбінгу на крихку кригу

Рятувальники витягнули з крихкої криги річки Уда на Харківщині 7-річного хлопчика, який з'їхав туди з гірки на санчатах-тюбінгу. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомила ДСНС України у своєму Телеграм-каналі 5 січня.

"У селищі Пісочин Харківського району, катаючись з гірки на надувних санчатах-тюбінгах, 7-річна дитина потрапила на тонку кригу річки Уди. Товщина льоду не перевищувала 1,5-2 см. Рятувальники витягли хлопчика разом із тюбінгом на берег і передали мамі", сказано в повідомленні.

Зазначається, що дитина відбулася легким переляком.

У ДСНС закликали батьків не залишати дітей без нагляду під час зимових розваг і дбати про їхню безпеку.

Раніше повідомлялось, що на Івано-Франківщині працівники ДСНС витягнули жінку з кабіни КамАЗу, яка повисла над мостом внаслідок зіткнення вантажівки з легковим автомобілем.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті