У Грузії відкрився Український Дім

Сьогодні, 13 вересня, відбулося відкриття Українського Дому в Тбілісі. Це сталось за сприяння Німеччини та Програми розвитку ООН.  Про це повідомило посольство України в Грузії у Фейсбук.

“Цеглинка за цеглинкою Український Дім створювався небайдужими українцями та, зокрема ГО “Грузинсько-українська платформа” на чолі з Валентиною Марджанішвілі”, - йдеться у повідомленні

Зазначається, що Український Дім у Грузії зміцнить культурні зв’язки та дружбу між народами.

Після перемоги України, як очікується, Український Дім стане професійною установою української культури в Грузії, важливим осередком українсько-грузинської співпраці, місцем зустрічей друзів та однодумців.

 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті