У Грузії відкрився Український Дім

Сьогодні, 13 вересня, відбулося відкриття Українського Дому в Тбілісі. Це сталось за сприяння Німеччини та Програми розвитку ООН.  Про це повідомило посольство України в Грузії у Фейсбук.

“Цеглинка за цеглинкою Український Дім створювався небайдужими українцями та, зокрема ГО “Грузинсько-українська платформа” на чолі з Валентиною Марджанішвілі”, - йдеться у повідомленні

Зазначається, що Український Дім у Грузії зміцнить культурні зв’язки та дружбу між народами.

Після перемоги України, як очікується, Український Дім стане професійною установою української культури в Грузії, важливим осередком українсько-грузинської співпраці, місцем зустрічей друзів та однодумців.

 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті