У Грузії оголошено грантовий конкурс проектів на підтримку українських дівчат та жінок

У Грузії проект «Soniashnyk» оголошує відкритий грантовий конкурс, метою якого є реалізація проектів щодо підтримки українських дівчат та жінок, які були змушені залишити Україну та проживають у Тбілісі, Батумі та Кутаїсі. Про це повідомляє Грузія онлайн.

Зазначається, що «Soniashnyk» фінансується Посольством США у Грузії та створений для підтримки переміщених громадян України. У грантовому конкурсі можуть брати участь як індивідуальний заявник, так і група заявників, об'єднаних ідеєю проекту.

«Заявник, який надсилає заявку на отримання гранту, повинен мати досвід роботи у відповідній сфері (за відповідним профілем). Звертаємо увагу, що за умовами конкурсу пріоритет надаватиметься грантовою заявкою, надісланою від громадян України (за наявності такої)», - йдеться в інформації про конкурс.

У проектних заходах, що проводяться у кожному місті, мають брати участь не менше 30 та не більше 50 українських дівчат/жінок. Крайній термін подання заявки на отримання гранту – 15 квітня 2023 року. Сума – 2 тисячі доларів США.

Як повідомлялося, у Тбілісі відбувся багатотисячний мітинг солідарності з Україною.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті