У Грузії оголошено грантовий конкурс проектів на підтримку українських дівчат та жінок

У Грузії проект «Soniashnyk» оголошує відкритий грантовий конкурс, метою якого є реалізація проектів щодо підтримки українських дівчат та жінок, які були змушені залишити Україну та проживають у Тбілісі, Батумі та Кутаїсі. Про це повідомляє Грузія онлайн.

Зазначається, що «Soniashnyk» фінансується Посольством США у Грузії та створений для підтримки переміщених громадян України. У грантовому конкурсі можуть брати участь як індивідуальний заявник, так і група заявників, об'єднаних ідеєю проекту.

«Заявник, який надсилає заявку на отримання гранту, повинен мати досвід роботи у відповідній сфері (за відповідним профілем). Звертаємо увагу, що за умовами конкурсу пріоритет надаватиметься грантовою заявкою, надісланою від громадян України (за наявності такої)», - йдеться в інформації про конкурс.

У проектних заходах, що проводяться у кожному місті, мають брати участь не менше 30 та не більше 50 українських дівчат/жінок. Крайній термін подання заявки на отримання гранту – 15 квітня 2023 року. Сума – 2 тисячі доларів США.

Як повідомлялося, у Тбілісі відбувся багатотисячний мітинг солідарності з Україною.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті