У "Голосі" висловили готовність взяти на поруки ексглаву "Нафтогазу", який виписав собі мільйонні премії

Народний депутат (фракція "Голос") Ярослав Железняк повідомив про готовність взяти на поруки екс-главу НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. Про це Железняк написав у Телеграм 23 січня. 

"Готовий взяти під особисту поруку Андрія Коболєва. Людину, в порядності та репутації якої у мене немає сумнівів. Сподіваюся, що скоро ця ситуація отримає гідне закінчення", - написав Железняк. 

Нагадаємо, антикорупційні органи України минулого тижня повідомили про підозру екс-главу "Нафтогазу" Андрію Коболєву у зловживанні своїм службовим становищем за забезпечення собі за перемогу компанії у Стокгольмському арбітражі з російським "Газпромом" виплати премій на 229 млн грн. 

На думку слідства, ця сума суттєво перевищує нормативно визначені розміри таких виплат (37,48 млн. грн.). 

Як повідомлялося раніше, Газпром образився на Нафтогаз через його заяву до арбітражу, і вирішив погрожувати санкціями. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті