У Фінляндії на оперному концерті збирали гроші на відбудову Чернігівського драмтеатру

У Фінляндії відбувся концерт зірок місцевої опери, гроші з якого підуть на відбудову Чернігівського драмтеатру, що постраждав від удару російської ракети 19 серпня. Про це повідомляє Чернігівський обласний драмтеатр імені Шевченка у Фейсбук.

"У вівторок, 10 жовтня 2023 року, у Новому павільйоні Кауніайнена відбувся благодійний концерт "Пісні з Фінляндії" з найкрасивішими фінськими сольними піснями у виконанні чудових солістів Opera Tellus. Мааріт Лійматайнен і Сеппо Тархіо грали на фортепіано, а Пекка Хаахті – на віолончелі... Усі добровільні вступні внески підуть на відбудову зруйнованого Чернігівського театру в Україні", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 19 серпня росія вдарила ракетою по Чернігівському драмтеатру. Загинули семеро людей, 214 дістали поранення.

 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті