Для підтримки України необхідно від 10 до 30 мільярдів доларів щорічних інвестицій від партнерів у наступні 10 років - Шмигаль

Для підтримки України необхідно від 10 до 30 мільярдів доларів щорічних інвестицій від партнерів у наступні 10 років. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Багатосторонньої координаційної платформи донорів у межах Конференції відновлення в Берліні.

«Для нас важливо, аби підтримка партнерів була прогнозованою, ритмічною та стабільною. Нам потрібні відбудова, доступ до зовнішніх ринків та покращення логістики. Нам потрібні зовнішні інвестиції та трансфер технологій від наших партнерів», – написав голова уряду у своєму телеграмі.

Шмигаль зазначив, що особливої підтримки потребує енергетичний сектор після масованих обстрілів РФ.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський під час конференції з відновлення України в Берліні 11 червня закликав до інвестицій і допомоги Києву з відновленням енергетичного сектору, який своїми ударами руйнує росія. За словами Зеленського, Україна за допомогою партнерів планує побудувати цього року до 1 гігавата газової маневреної генерації і ще чотири гігавати у найближчі роки.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті