У Донецьку внаслідок обстрілу в одному з районів поранені 6 осіб

В окупованому Донецьку внаслідок обстрілів сьогодні, 28 листопада, повідомляють про поранення 6 осіб. Про це пише так званий "мер" міста Олексій Кулемзін.

"Унаслідок обстрілу Куйбишевського району поранення різного ступеня тяжкості дістали чоловіки 1953, 1999, 2000 р.н. і жінка 1956 р.н.", - повідомив він, додавши згодом, що також під час обстрілу Куйбишевського району на вул. Добронравова поранено чоловіка 2005 р.н., а також чоловіка 1970 р.н.

За інформацією колаборанта, у районі пошкоджено покрівлі та скління багатоквартирного житлового будинку і будинку приватного сектору.

"По вул. Сомова влучання ворожого снаряда в покрівлю багатоквартирного житлового будинку, пошкоджено засклення", - пише Кулемзін.

Також він деталізував наслідки обстрілів Куйбишевського району:

  • унаслідок прильоту снаряда на спортивний майданчик у будівлі школи № 46 на вул. Валерія Арсенова постраждали покрівля та скління
  • у будівлях лікарні № 23 на вул. Целіноградській, а також магазинів "Казка" і "Петрович" на вул. 60-річчя СРСР порушено скління
  • у багатоквартирних будинках на вул. Валерія Арсенова, Островського, Семенова-Тянь-Шаньського пошкоджено покрівлю, стіни, скління
  • сталося пряме попадання в дах приватного будинку на вул. Бутурлинівській;
  • у приватному домоволодінні на вул. Автострадній пошкоджено фасад, покрівлю, засклення і господарську споруду;
  • в приватному будинку на вул. Островського порушено засклення.

 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті