У Донецьку повідомили про 6 поранених городян, серед яких троє дітей

В окупованому Донецьку сьогодні, 22 листопада, повідомляють про шістьох поранених городян, зокрема про трьох підлітків. Про це пише так званий "мер" Олексій Кулемзін у соцмережах.

"Унаслідок обстрілу Петровського району по вул.Добровольського отримав поранення чоловік 1989 р. н., по вул. Петровського поранено хлопчика-підлітка 2010 р. н.", - написав коллабрант.

Крім того, Кулемзін пише, що під час цього ж обстрілу Петровського району на вул. Добровольського (ТК "Галактика") поранено жінку 1974 р.н.

Коллабрант також повідомив про "приліт" у двір гімназії № 107. "Будівля піддавалася обстрілу і раніше. Постраждалих немає", - повідомив він.

Також, за його інформацією, нібито "внаслідок скидання вибухонебезпечного предмета" з безпілотного літального апарату в Кіровському районі на кінцевій зупинці автобусного маршруту № 41 (магазин "Калинка") поранено двох дівчаток-підлітків 2009 р.н. і жінку 1982 р.н.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті