У Донецьку невідомі підпалили об'єкт зв'язку «Фенікса». Окупанти шукають диверсантів

У Куйбишевському районі окупованого Донецька «внаслідок диверсії виведено з ладу один з об'єктів зв'язку республіканського оператора зв'язку “Фенікс”»,- повідомляють місцеві пропагандисти.

Вони уточнюють, що в зону покриття цього об'єкта входять вулиці Терпігорева, Вознесенського, Великолуцька, Космонавтів, Амурська, частково - Куйбишева. 

«Місцеві вчасно помітили полум'я, що поширилося, і викликали МНС. Силами працівників служби полум'я було оперативно загашено, а окремі елементи інфраструктури - врятовано», - звітують пропагандисти.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті