У Донецьку храм святих Петра і Февронії півроку стоїть без хреста, після того як його знесло ураганом

В окупованому Донецьку хрест на храмі святих Петра і Февронії, який перед війною був побудований у Ленінському районі на території центру Слов'янської культури ДМЗ, так і не встановили. Про це 19 травня пишуть у місцевому сегменті соцмереж.

«Головний купол на храмі святих Петра і Февронії все ще чекає, коли його увінчає золотий хрест. Нагадаємо, що його знесло ураганом восени 2023 року. Каркасну опору на куполі встановили на початку квітня", - йдеться в повідомленні.

 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті