У Донецьку горіла квартира в 9-поверхівці. У момент пожежі люди застрягли в ліфті

В окупованому Донецьку сьогодні вдень, 18 серпня, сталася пожежа в 9-поверховому будинку в мікрорайоні Донському. Про це повідомляють у місцевих соцмережах і так зване "МНС ДНР".

"Унаслідок пожежі в мікрорайоні Донському в Донецьку постраждала жінка 1946 року народження", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що 3 людини в момент пожежі опинилися в ліфті між 4 і 5 поверхами. Та звані "рятувальники" за допомогою гідравлічного інструменту відкрили двері ліфта і допомогли вибратися 2 жінкам і дитині.

Наразі пожежу ліквідовано.

 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті