У Донецькій ОВА розповіли про стан енергосистем в області

Станом на 15 січня потужностей електрогенерації вистачає, щоб покрити потреби споживачів у Донецькій області завдяки енергетикам, які щодня виїжджають на ремонт, незважаючи на постійні обстріли та низьку температуру. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін. 

Всього за минулий тиждень фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули електрику до 46 населених пунктів та 46879 сімей.

"Енергетики докладають неймовірних зусиль, щоб підтримувати енергосистеми в належному стані, однак ситуація в області залишається складною.

Зокрема, сьогодні зранку росіяни знову, як і щодня протягом останніх кількох тижнів, завдали удару по Курахівський ТЕС. Такі обстріли безперечно ускладнюють умови і для жителів області, і для фахівців, які мають ремонтувати обладнання. Зараз у нас 77 населених пунктів залишаються без електрики — і над цією проблемою енергетики теж працюють.

Прошу всіх: будьте відповідальними та ощадливими у використанні електрики, особливо в години пікового навантаження", - зазначив очільник ОВА. 

Нагадаємо, раніше у Донецькій ОВА повідомили про погіршення погодних умов на території області. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті