У Донецькій ОВА повідомили про погіршення погодних умов на території області

У Донецькій ОВА розповіли про ситуацію щодо погіршення погодних умов на території області станом на 09:00 10.01.2024. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін. 

"На території області ожеледиця, без опадів. Температура повітря від -14° до -8°, висота снігового покрову до 25 см, вітер 2-6 м/с. 

Автошляхи Донецької області відкриті за всіма напрямками. На дорогах працюють 30 одиниць техніки та 37 фахівців Служби відновлення та розвитку інфраструктури і комунальних організацій громад", - повідомив очільник ОВА. 

За його словами, порушень в роботі систем життєзабезпечення населення через погіршення погодних умов немає.

Нагадаємо, пабліки окупованої частини Донеччини повідомили про складну ситуацію на дорогах так званої "ДНР" через зимову погоду. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті