У "ДНР" засудили українського військового на 29 років колонії суворого режиму

Так званий "верховний суд ДНР" виніс вирок до 29 років позбавленні волі у колонії суворого режиму українському військовому Сергію Макєєву. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ 12 вересня.

Українського військового звинувачують у тому, що він нібито "будучі озброєний автоматом, розстріляв двох чоловіків, які не були учасниками бойових дій".

Як повідомлялось раніше, у "ДНР" до 20 років колонії суворого режиму засудили ще трьох українських захисників з "Азова".

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті