У «ДНР» запланували розробити плани відновлення промисловості у зруйнованому Бахмуті

Фото: Євген Тітов / AFP Фото: Євген Тітов / AFP

«У 2026 році розроблять генеральні плани для Артемівська, Докучаєвська, Курахово та смт Велика Новоселка», — про це йшлося на нараді влади «ДНР» та експертів Єдиного інституту просторового планування.

Без будь-яких фінансових розрахунків заявлялося, що в Бахмуті, від якого залишилися одні руїни, можуть з’явитися понад 15 тисяч робітників. Для цього треба відновити роботу ключових промислових підприємств, а також створити нові підприємства у сфері переробки сировини. Як і за які кошти окупанти будуть відроджувати повністю знищене місто, на нараді не обговорювалося. 

Як повідомлялося, "прем’єр ДНР" Антон Кольцов розповів, що Кремль обіцяє дати гроші на відновлення Авдіївки, але коли і скільки — поки ніхто не знає.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.06.2026
15:00

Співвітчизники з різних планет, або Дорожні спостереження ветерана

Тема Маріуполя та проблеми людей, які виїхали з ТОТ, для цих наших співвітчизників виявилися, мабуть, токсичними. Шкідливими для їхньої незгвалтованої психіки. Як мінімум - нецікавою. Вони та їхні рідні живуть в іншому вимірі. Де немає місця всім...
Донбас
07.06.2026
14:34

У «ЛНР» росіяни «за каталогом» обирають для усиновлення українських дітей. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу пролили чимало крокодилових сліз за дітьми, які загинули після приходу в регіон «русского мира». Чиновники всіх мастей, місцеві блогери та журналісти неодноразово згадували пропагандистську «Алею ангелів»....
Луганськ
05.06.2026
15:37

«Прийшло розуміння, що не все так добре в новому житті». Луганський щоденник

Трагедія в Старобільську залишила свій слід на всьому, що відбувається, але найголовніше, вона сильно підточила зсередини. З'явився страх, якого ніколи не було. Навіть 2014-го було інакше.
Всі статті