У "ДНР" за 220 тисяч на місяць запрошують добровольців повоювати в козачому батальйоні "Карачун"

У "ДНР" формується так званий Донецький козачий добровольчий батальйон "Карачун". Про це розповів організатор чергового незаконного збройного формування Олександр Гончаров у рекламному відеоролику.  

В описі відео "добровольцям" обіцяють грошове забезпечення від 220 тисяч рублів, компенсації та пільги, отримання посвідчення "Ветеран бойових дій". Контракт підписується на термін від 6 місяців.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті