У "ДНР" "з'ясували", що бійці УПА прямо з ГУЛАГу призначалися секретарями міськкомів компартії і народжували Фаріон

У "ДНР" заявили, що звільнені з ГУЛАГу бійці Української повстанської армії "добросердою" радянською владою призначалися секретарями міськкомів і райкомів комуністичної партії України. Настільки абсурдна заява прозвучала в інтерв'ю "голови Громадської палати республіки" Олександра Кофмана місцевим ЗМІ.

За його словами, проблеми сучасної України почалися 1955 року, "коли за підписом на той момент генерального секретаря Комуністичної партії Радянського Союзу Микити Сергійовича Хрущова було видано указ, який звільняв від відповідальності та припиняв переслідування колабораціоністів на території України".

"Таким чином, із таборів масово ринули на території, в основному, західної України [члени] ОУН, [бійці] УПА та інша гидота. Їх почали активно соціалізувати, вбудовувати в суспільство, вони почали очолювати райкоми, міськкоми та інше в комуністичній партії, і, таким чином, першопричину, на мій погляд, слід шукати там", - відкрив товариш Кофман "нову" сторінку в історії України.

За його версією, українські націоналісти, які повернулися з ГУЛАГу, "були на керівних постах, на жаль, на керівних постах Комуністичної партії Радянського Союзу", а їхні діти - такі як Тягнибок і Фаріон - стали активними прихильниками Майдану.

"Ну що ж, Радянський Союз був дуже добросердою державою насправді, і це призвело до того, до чого призвело", - резюмував Олександр Кофман.

Ще більше історичних ляпів і відвертих маніпуляцій від одного з ідеологів "ДНР" читайте у свіжому огляді сепаратистських ЗМІ.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті