У "ДНР" вже завершили роботу "виборчі дільниці", обіцяють явку понад 70%

Виборчі дільниці завершили роботу в "ДНР" о 15-00, явку намалювали більше 70%. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

"Виборчі дільниці о третій годині дня завершили роботу в ДНР на виборах до регіонального парламенту та представницьких органів муніципалітетів. Більше голосів виборців не приймаються, розпочався їхній підрахунок", - йдеться у повідомленні.

За даними так званого "Центрвиборчкому", явка виборців на виборах "депутатів парламенту" на 12:00 становить 76,41%, до "Донецької міської ради", попередньо, віддали голоси 71,06% виборців.

Як повідомлялося раніше, Кремль організував на окупованих територіях України незаконні "вибори" до "парламентів" і "народних рад". За законами РФ, основний етап виборів відбувається з 8 по 10 вересня. Однак у "ДНР" оголосили про так зване "дострокове голосування" починаючи з 31 серпня. У "ЛНР" "волевиявлення" раніше терміну почалося 2 вересня.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті