У "ДНР" вже завершили роботу "виборчі дільниці", обіцяють явку понад 70%

Виборчі дільниці завершили роботу в "ДНР" о 15-00, явку намалювали більше 70%. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

"Виборчі дільниці о третій годині дня завершили роботу в ДНР на виборах до регіонального парламенту та представницьких органів муніципалітетів. Більше голосів виборців не приймаються, розпочався їхній підрахунок", - йдеться у повідомленні.

За даними так званого "Центрвиборчкому", явка виборців на виборах "депутатів парламенту" на 12:00 становить 76,41%, до "Донецької міської ради", попередньо, віддали голоси 71,06% виборців.

Як повідомлялося раніше, Кремль організував на окупованих територіях України незаконні "вибори" до "парламентів" і "народних рад". За законами РФ, основний етап виборів відбувається з 8 по 10 вересня. Однак у "ДНР" оголосили про так зване "дострокове голосування" починаючи з 31 серпня. У "ЛНР" "волевиявлення" раніше терміну почалося 2 вересня.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті