Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У квазіутворенні "ДНР" так званий "верховний суд" ухвалив вирок начальнику служби радіаційного, хімічного та біологічного захисту окремого батальйону морської піхоти ЗСУ Денису Мірзі. Про це 13 жовтня повідомляють пропагандистські ЗМІ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Окупанти звинуватили українського захисника нібито в розстрілі мирних жителів Маріуполя навесні 2022 року, коли росіяни захоплювали місто.
У підсумку "суд ДНР" засудив Дениса Мірзу до довічного позбавлення волі у виправній колонії особливого режиму.
Також пропагандисти повідомляють, що "розглядаються кримінальні справи" щодо ще двох українських захисників, які "фігурують у справі".
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту