У "ДНР" сподіваються протягнути ще 29 років. У кращих радянських традиціях заклали "капсулу часу"

Окупаційна влада "ДНР" заклала в Маріуполі так звану "капсулу часу", в яку помістила "послання нащадкам від молоді Донбасу і Новоросії". Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зазначається, що таким чином колаборанти відзначили річницю російської анексії частини українських територій.

Окупанти сподіваються, що "капсулу розкриють рівно через 29 років, у 30-ту річницю возз'єднання ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської областей з РФ".

Традиція закладати "капсули часу" активно практикувалася в СРСР і дискредитувала себе. Багато послань із минулого сьогодні читаються як поганий анекдот - тих, хто розкрив їх через багато років після їхнього надсилання, вітають із тим, що вони "живуть за комунізму", "літають на Марс" і так далі.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті