У "ДНР" сподіваються протягнути ще 29 років. У кращих радянських традиціях заклали "капсулу часу"

Окупаційна влада "ДНР" заклала в Маріуполі так звану "капсулу часу", в яку помістила "послання нащадкам від молоді Донбасу і Новоросії". Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зазначається, що таким чином колаборанти відзначили річницю російської анексії частини українських територій.

Окупанти сподіваються, що "капсулу розкриють рівно через 29 років, у 30-ту річницю возз'єднання ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської областей з РФ".

Традиція закладати "капсули часу" активно практикувалася в СРСР і дискредитувала себе. Багато послань із минулого сьогодні читаються як поганий анекдот - тих, хто розкрив їх через багато років після їхнього надсилання, вітають із тим, що вони "живуть за комунізму", "літають на Марс" і так далі.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті