У "ДНР"/"ЛНР" перепризначили російських "сенаторш"

У квазіутвореннях "ДНР" і "ЛНР" після фейкових російських "виборів" призначено "сенаторів" у Верхню палату російського парламенту. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ.

Зокрема, ватажок "ДНР" Денис Пушилін наділив повноваженнями "сенаторки" Наталю Никонорову, яка володіла цими повноваженнями і до "виборів", а раніше була "т.в.о. міністра закордонних справ ДНР".

Аналогічна ситуація і в сусідній "ЛНР". Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник підписав "указ" про "повноваження сенатора РФ від виконавчого органу державної влади" Дар'ю Лантратову, яка отримала ці "повноваження" ще в грудні 2022 року.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті