У "ДНР" дозволили оформляти і реєструвати нерухомість за українськими документами без перекладу на російську мову 

На окупованій території Донецької області дозволили оформляти і реєструвати нерухомість за українськими документами без перекладу на російську мову. Про це йдеться в повідомленні "управління Федеральної служби державної реєстрації, кадастру і картографії по ДНР".

Зазначається, що визнаються документи на нерухомість, оформлені до 5 жовтня 2022 року (до російської анексії - "ОстроВ") за законодавством "ДНР" або України. На їх підставі можна зареєструвати права на неї "за російськими нормами у спрощеному порядку".

Зокрема, технічний паспорт на нерухомість зразка "ДНР" і України буде підставою для державного кадастрового обліку до 1 січня 2025 року. Оформлення технічного плану зразка РФ для реєстрації прав на нерухомість не потрібне.

Крім того, документи українською мовою, оформлені до анексії Донецької області, приймаються "в споконвічному вигляді". Нотаріальне засвідчення перекладу або справжності підпису не потрібне.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті