У "ДНР" до 20 років колонії суворого режиму засудили ще трьох українських захисників з "Азова"

Так званий "верховний суд ДНР" виніс вирок трьом українським захисникам із підрозділу Національної гвардії України "Азов" - по 20 років колонії суворого режиму. Про це 21 серпня пишуть пропагандистські ЗМІ.

Йдеться про Андрія Клементовича, Івана Мельниковича та Артура Сивицького. Воїнів звинуватили в тому, що вони нібито в березні 2022 року блокували евакуацію мирних мешканців Маріуполя і "відкрили вогонь по цивільному авто з двома чоловіками, здійснивши понад 50 пострілів ... чоловіки дістали поранення, але врятувалися".

Усіх трьох азовців у квазіутворенні "ДНР" засудили до 20 років в'язниці в колонії суворого режиму. 

Як повідомлялося, у квазіутворенні "ДНР" так званий "верховний суд" виніс вирок двом захисникам Маріуполя з батальйону "Азов" Павлу Артеменку та Антону Романюку, засудивши воїнів до 24 років позбавлення волі,

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті