У Дніпрі збільшилась кількість постраждалих, серед госпіталізованих - п'ятеро дітей

Кількість постраждалих у Дніпрі внаслідок ракетного удару 2 квітня збільшилась до 18. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Телеграм.

"Дніпро. Вже 18 постраждалих. Серед 12 госпіталізованих, п’ятеро - діти. Навідав хлопців та дівчат в лікарні", - написав Лисак. 

За його словами, їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості. 

"Втім, кажуть, все буде добре", - зазначив голова ОВА. 

Раніше повідомлялось, що росіяни атакували Дніпро ракетами: відомо про п'ятьох постраждалих, пошкоджено будівлю навчального закладу.

Згодом повідомлялось, що у Дніпрі поранено четверих дітей.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті