Ракетний удар рашистів по Дніпру: поранено четверо дітей

Збільшилась кількість постраждалих внаслідок ракетного удару у Дніпрі 2 квітня. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Телеграм.

"Збільшилася кількість постраждалих. За уточненими даними, поранення отримали четверо дітей - від 14 до 17 років. Всім надають меддопомогу", - написав Лисак. 

Зазначається, що серед потерпілих й п’ятеро дорослих. З них двоє, чоловік та жінка, госпіталізовані. Їхній стан оцінюють як середньої тяжкості.

Раніше повідомлялось, що росіяни атакували Дніпро ракетами: відомо про п'ятьох постраждалих, пошкоджено будівлю навчального закладу.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті