У Дніпрі розібрали 90% завалів розбитої лікарні: 32 постраждалих, ще трьох шукають

Рятувальники розібрали 90% завалів зруйнованої російською ракетою лікарні в Дніпрі: 32 людини внаслідок удару постраждали, але під завалами ще можуть бути люди. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Досі невідома доля трьох людей, які могли бути в ураженій будівлі в момент "прильоту". Рятувальники виявили там фрагменти тіл. Працюють експерти-криміналісти", - написав він у Telegram. 

Загалом унаслідок російського удару постраждали 32 людини, серед поранених – вісім медпрацівників. Тринадцятьох осіб госпіталізовано, п'ятеро з них – у важкому стані. 

Як повідомлялося, під час російського обстрілу Дніпра 26 травня одна з ракет влучила в медзаклад, а також у будівлю ветеринарної клініки. Двоє людей загинули на місці. Пошкоджено кілька приватних і багатоквартирних будинків, а також автомобілі.

На черговий терористичний акт росіян відреагував президент України Володимир Зеленський, зазначивши, що "вони вкотре підтвердили свій статус борців з усім гуманним і чесним".

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті