Ракетний удар по поліклініці в Дніпрі: один загиблий, мінімум 16 поранених

Внаслідок ракетного удару, який росіяни нанесли по поліклініці в Дніпрі, мінімум одна людина загинула й 15 отримали поранення 26 травня. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму Телеграм-каналі.

"Російські терористи вкотре підтверджують свій статус борців з усім гуманним та чесним, – написав Зеленський. – Ракетний удар по поліклініці в місті Дніпрі. Станом на зараз одна людина загинула та 15 поранено".

Пізніше з'явилась інформація про те, що кількість поранених виросла до 16, 4 людини вважаються зниклими безвісти. Серед поранених двоє дітей 3 і 6 років.

Зазначається, що на місці триває ліквідація наслідків обстрілу та порятунок постраждалих. Залучені всі необхідні служби.

Раніше повідомлялось, що РФ завдала ракетного удару по медзакладу в Дніпрі, є постраждалі.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті