У "Дії" відтепер можна обміняти або відновити водійське посвідчення

Послуга обміну або відновлення посвідчення водія стала доступною в сервісі "Дія" із 23 травня. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Заяву можна подати онлайн, а потім забрати готовий документ у сервісному центрі МВС, або ж можна відмовитися від пластику та отримати електронне посвідчення водія, яке є дійсним на всій території України.

Послугою можуть скористатися водії, які втратили або пошкодили водійське, змінили прізвище, хочуть обміняти пластик на цифровий документ, отримали тимчасове (на два роки) посвідчення та хочуть замінити його на постійне.

Щоб подати заяву на обмін або відновлення посвідчення водія потрібно:

- у меню «Послуги» натиснути «Заміна посвідчення водія» або натиснути значок контекстного меню на цифровому водійському та вибрати «Замінити посвідчення»;

- вибрати причину заміни документа;- підтвердити чи вказати місце реєстрації;
- вибрати тип посвідчення – цифрове або цифрове + пластик;
- вибрати сервісний центр, де буде зручно забрати пластиковий документ;
- підтвердити чи вказати контактні дані, поставити підпис.

У Мінцифри наголошують, що послугу потрібно сплатити протягом 10 хвилин, інакше заява анулюється. Після цього документ можна буде забрати у вибраному сервісному центрі, або додаток надішле push-повідомлення про готовність електронного посвідчення водія.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті