У Держдумі РФ заявили, що претензій до "вагнерівців" не мають: "Вони нічого не ламали і нікого не ображали"

У Держдумі заявили, що до найманців "Вагнера" під час "заколоту" Пригожина у них претензій немає, але визнали, що діяльність ПВК таки треба регулювати. Про це пишуть опозиційні російські телеграм-канали.

Зокрема, голова комітету Держдуми з оборони єдинорос Андрій Картаполов заявив, що в РФ потрібен закон про регулювання діяльності приватних військових компаній. При цьому він додав, що найманці ПВК, які взяли напередодні під контроль Ростов, "нічого поганого не робили".

"Вони нікого не ображали, нічого не ламали. До них немає жодних претензій ні в кого - ні у жителів Ростова, ні у військовослужбовців ПВО, ні у правоохоронних органів. Тому які до них питання? До них жодних претензій немає", - сказав він.

Нагадаємо, що в бойових зіткненнях із ПВК загинули 15 російських військових, знищено щонайменше 6 вертольотів і 1 літак.

На запитання, чи можуть ПВК "Вагнер" заборонити, Картаполов сказав: "За що її забороняти? Адже тут усі питання до керівника ПВК. Йосип Віссаріонович [Сталін] говорив, що діти за батьків не відповідають. Той, хто підняв заколот, той і має відповідати. У нас звикли рубати все під корінь".

Він додав, що МО і Генштабу потрібно подумати, як зробити так, щоб потенціал "вагнерівців" використати "максимально, але в мирних цілях".

"Треба, напевно, змінити керівництво. Поставити туди когось, хто буде більш лояльним...", - сказав Картаполов.

Як повідомлялося, частина "вагнерівців", які брали участь у "заколоті" Пригожина, почали погрожувати своєму "патрону".

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті