Під час "заколоту" вагнерівці знищили 7 одиниць російської авіації. Пригожин пообіцяв компенсацію

Під час свого заколоту в росії "вагнерівці" превентивно знищили сім російських вертольотів і літак. Про це в ефірі телемарафону повідомив представник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, - пише УНІАН.

За його словами, загалом найманці знищили один літак, два бойові гелікоптери та чотири транспортні вертольоти.

"Транспортні вертольоти Мі-8 - це потужна техніка, яка дійсно допомагає російській армії у війні проти України", - сказав речник ПС ЗСУ.

Він підкреслив, що "вагнерівці" розуміли, що російська авіація несе для них серйозну загрозу, зокрема, може легко знищити колону техніки.

"Цього, мабуть, і боялися ПВКшники. Тому превентивно знищили те, що було в небі, щоб цього не сталося. Тому що авіація на сьогодні, тим більше така, яка є в Росії, може колону в похідному положенні, на марші рознести дуже швидко", - пояснив Ігнат.

Також у росЗМІ повідомили, що на борту збитого Іл-22ВзПУ перебувало 10 осіб.

"Коли Пригожина вже в штабі ПВО запитали навіщо, адже цей літак не завдає ударів, а виконує інші функції, він сказав - а дурень пвошник у колоні все, що злітає, збивав...", - написала російська журналістка Куксенкова. Пригожин погодився виплатити 50 млн компенсації загиблим. 

Як повідомлялося раніше, глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин після укладення "угоди" з російською владою поїде в Білорусь, кримінальну справу стосовно нього буде припинено.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті