Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У Держдумі РФ запропонували офіційно заснувати "День бабусі". Таку пропозицію на розгляд громадян вніс голова нижньої палати російського парламенту В'ячеслав Володін.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Він розмістив на своїй сторінці в Телеграм опитувальник, який анонсував так: "У житті кожної людини, її вихованні особливу роль відіграє бабуся. Я свою досі згадую з теплом. У нас є День матері, День батька. Чи вважаєте ви правильним, щоб у нашій країні офіційно було засновано День бабусі?".
На вечір неділі свою думку висловили понад 200 тисяч користувачів Телеграму, 82% із них підтримали цю пропозицію Володіна.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту