У Держдумі РФ надумали призначати у якості "суддів" на окупованих територіях колишніх міліціонерів

У Держдумі РФ збираються призначати на посаду суддів у так званый "ЛНР" звичайних поліціянтів та колишніх міліціонерів. Про це повідомив у Телеграм голова Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"Тим часом, у держдумі рф розглядають законопроект, який дозволить на посаду суддів у так званій "лнр" та інших окупованих регіонах призначати звичайних поліціянтів та колишніх міліціонерів.

Достатньо буде мати вищу освіту за напрямом "Правоохоронна діяльність" та певні зв’язки. Незалежні гілки влади? Ні, не чули", - написав Лисогор.

Як повідомлялося, у "ЛНР" дітям роздали щоденники з портретами путіна і Пасічника. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті